
Розкладачка NR-43 (сіра) MK official
3 234 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820211101503_2
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимальне навантаження: 120 кг
Каркас: Ø 22*16 мм, сталь із полімерним покриттям
Матеріал: оксфорд 600D ПВХ
Розмір загальний (ДхШхВ): 195х71х34 см
У складеному вигляді (ДхШхВ): 84х73х13 см
Вага: 7.0 кг
Класична міцна та зручна розкладачка NR-43. Вона компактно складається й займе зовсім небагато місця під час зберігання або транспортування. Нахил підголівної секції каркаса регулюється (чотири позиції).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Сталь |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Висота сидіння | 34 см |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Комплектація підлокотників | Ні. |
| Величина колісників | Ні. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Ширина | 71 см |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
| Матрац | Ні |
| Матрас | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7,3 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | Ø 22*16 мм |
| Довжина | 195 |
| Каркас | Сталь з полімерним покриттям |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Матеріал розкладки | оксфорд 600D + ПВХ |
| Розміри у складеному вигляді | 84х73х13 см |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Упаковка | П/е |
- Ціна: 3 234 ₴







