
Стіл — бар пластиковий Keter Go Bar, сірийMK official
2 499 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 7290112633194
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл — бар пластиковий Keter Go Bar, сірий
Мина прохолоди під час поїздки на пляж із друзями, Ви виймаєте запотілу пляшку з мінібару. Добре бути молодим спекотним літом.
Унікальний дизайн холодильника-стілка для напоїв і закусок.
Ручка полегшує перенесення. Цей предмет меблів ідеальний для пляжу, пікніка в парку або зустрічі в колі друзів.
Переваги:
Ергономічний дизайн.
Зроблено з міцного пластику.
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє.
Легке збирання.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 380 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 370 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3,3 |
| Висота (мм) | 600 |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 39,7*39*37,8 |
| З відсіком для зберігання | Так |
| Тип товару | Садові і пляжні пластикові столи |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 499 ₴





