
Ящик для зберігання Keter City Box 113 л, сірийMK official
2 117 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 7290112631459
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для зберігання Keter City Box 113 л, сірий
Від подушок до іграшок, взуття та садових аксесуарів — цей практичний ящик-скриня дасть змогу зберігати в порядку всі Ваші подружні речі. У ньому знайдеться місце для садових ножиць, галош і навіть відходів, призначених для перероблення!
Переваги:
Ергономічний дизайн.
Зроблено з міцного пластику.
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє.
Легке збирання.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 578 мм |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 440 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Немає |
| Кришка | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3550 |
| Вага в упаковці, кг | 3,65 |
| Внутрішні розміри | довжина 57,7 см >ширина 41,6 см > висота 51,6 см |
| Можливість використовувати як стіл | Да |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Дизайн | імітує поверхню деревини |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Обсяг | 113 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 58*8*52 |
| Упаковка | П/е |
- Ціна: 2 117 ₴









