
Ящик для зберігання KETER CIRCA RATTAN 132 л, коричневийMK official
2 205 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 7290106930889
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для зберігання KETER CIRCA RATTAN 132 л, коричневий
Сучасний дизайн скрині CIRCA RATTAN викличе захоплення навіть найвимогливіших користувачів. Оптимальна ємність, міцна та надійна конструкція, а також високоякісний матеріал, з якого вона виготовлена — це тільки деякі з переваг цього винятково практичного виробу. Довгий перелік функціональних характеристик доповнює ергономічна кругла форма, а також можливість використання скриня як зручного столика. Дуже простий у монтажі.
Переваги:
Ергономічний дизайн.
Зроблено з міцного пластику.
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє.
Легке збирання.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 6700 г |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 132 л |
| Ручки | Є |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7,0 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Дизайн | Під штучним ротангом |
| Максимальне навантаження на кришку, кг | 100 |
| Розмір упаковки, див. | 70*18*70 |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Упаковка | П/е |
- Ціна: 2 205 ₴



