
Ящик для зовнішнього зберігання PROSPERPLAST WOODEBOX 140 л, коричневийMK official
2 411 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 5905197373140
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для зовнішнього зберігання PROSPERPLAST WOODEBOX 140 л, коричневий
Мультифункціональна скринька Prosperplast Woodebox 140 для зовнішнього/внутрішнього зберігання садового інвентарю, подушок, іграшок тощо. Додатковими перевагами є легке складання, а також наявність ручок для перенесення з двох боків. У конструкції кришки передбачені петлі для замка. Завдяки своїй конструкції, він захищає речі від вологи та бруду. Садова коробка-ящик виготовлена з надміцного пластику, який стійкий до UV-променів.
Стильний дизайн завжди підкреслить і принесе свіжість у будь-який інтер'єр, а імітація скрині з натурального дерева надає елегантності кожному садовому дворику. Сундук не вимагає додаткового обслуговування й дуже простий у зборі та чищенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Кришка | Є |
| Ручки | Ні. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3600 |
| Вага в упаковці, кг | 3,6 |
| Можливість використовувати як стіл | Да |
| Гарантія (довго) | 14 |
| Обсяг | 140 |
| Розміри в упаковці, див. | 59*53,5*8 |
| Тип товару | Сараї, ящики для зберігання |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 411 ₴






