
Автохолодильник Zorn Z-24 12 VMK official
4 204 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4251702500015
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автохолодильник Zorn Z-24 12 V
Автохолодильник термоелектричний, працює за принципом Пелтьє, не містить компресора й озоноруйнівних речовин.
Відсік для зберігання шнура живлення та штепсельної вилки (12V) вмонтований у кришку. Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна під'єднати до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі).
Матеріал — ударостійкий пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU.
Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка знімна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту автохолодильника.
Для підвищення ефективності термоелектричної контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій вимкнений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
Завдяки використанню акумуляторів — продовжується термін зберігання продуктів. Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендується попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zorn |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 15 град. |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1 л, 1.5 л |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці (Кг) | 2.7 |
| Місткість | 1.5 л. пляшки |
| Внутрішні розміри | 35*19*34 см |
| Комплектація | контейнер, знімна кришка з вбудованим мотором і шнуром живлення 12 В, посібник з експлуатації. |
| Напруга струму | 12V |
| Об'єм, л | до 20 л |
| Споживана потужність у режимі охолодження | DC 12 В: 48 Вт Вт |
| Розмір у пакування (Ш*В*Г) (див) | 39*39*23 |
| Режим роботи | Охолодження |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонний каркас + п/е пакет |
- Ціна: 4 204 ₴







