
Ізотермічна сумка Time Eco TE-1618, 18 лMK official
323 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820211101305_136
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ізотермічна сумка Time Eco TE-1618, 18 л
Ізотермічна сумка використовується для збереження температурного режиму продуктів і напоїв (з застосуванням акумуляторів температури).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Час збереження температури | 10 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Гарантія (довго) | 14 |
| Кишені для аксесуарів | Да |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Розмір у пакування (Ш*В*Г) (див) | 37*2*46 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
- Ціна: 323 ₴


