
Ізотермічний контейнер Adriatic 36 л, синійMK official
2 254 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8002936903204
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ізотермічний контейнер Adriatic 36 л, синій
Матеріал — ударостійкий пластик, не містить бісфенолу А; термоізоляція — цілісний полістирол у корпусі контейнера та в кришці.
Виріб призначений для збереження температурного режиму: до 16 год (з застосуванням акумуляторів температури).
Вміст шкідливих речовин — не містить; безпечний для здоров'я та довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatic |
| Країна виробник | Італія |
| Час збереження температури | 16 годин |
| Об`єм | 36 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (гр.) | 2660 |
| Вага в упаковці, кг | 2,8 |
| Місткість | 36 пляшок об'ємом 0,33 л або 10 пляшок по 1,5 л, або 8 пляшок об'ємом 2 л |
| Время сохранения температуры (часов) | 16 |
| Гарантія (довго) | 14 |
| Матеріал | ударопрочний пластик, не містить бісфенолу А; термоізоляція - цілісний полистир у корпусі, що повторюється форму контейнера без розривів. |
| Розмір упаковки (ШХХГ) см | 45х42х29 |
| Упаковка | П/е |
| Колір контейнера | Синій |
- Ціна: 2 254 ₴









