
Крісло-шезлонг Adriatic 37.5х65, пластик, блакитнийMK official
970 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8002936289438
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг пластиковий виготовлений із міцного пластику. Легко складається, що полегшує транспортування і зберігання. Прекрасно підійде для відпочинку на дачах і присадибних ділянках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatic |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 37.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Висота крісла з урахуванням спинки, мм | 650 |
| Висота сидіння | 27 см |
| Габарити в складеному вигляді, мм | 380х800х120 |
| Гарантія (довго) | 14 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Розмір у пакування (Ш*В*Г) (див) | 38*12*80 |
| Сіденька (Ш*Г), см | 37.5*30 |
| Спинка (Ш*В), см | 37.5*55 |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Упаковка | П/е |
- Ціна: 970 ₴










