
Стілець розкладний NR-16 SP зі спинкою NeRest, хакіMK official
554 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100575_25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидко складається/розкладається. Міцна тканина слугуватиме довго, каркас виготовлений зі сталевої труби, що гарантує міцність конструкції.
Легко поміщається в рюкзак або сумку. Ідеальний для тих, хто не має можливості взяти із собою більш громіздкі меблі.
Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 710 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 295 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стільця з урахуванням спинки, мм | 780 |
| Діаметр каркаса, мм | 16 |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Тип туристичної меблів | Складной стул |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 554 ₴



