
Стіл-скриня PROSPERPLAST CUBE RATTAN 208 л, коричневий MK official
6 468 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 7290106924840
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-скриня PROSPERPLAST CUBE RATTAN 208 л, коричневий
Садова скриня CUBE RATTAN 208 л — це універсальне та дизайнерське рішення для оформлення. Сундук може бути не тільки місцем для зберігання підручних садових інструментів, але й класичним садовим столиком або стільцем. Простий дизайн, натхненний ротанговим плетінням, підкреслить характер оточення. Продукт виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до впливу несприятливих атмосферних явищ. Дуже просто та швидко збирається. Прекрасно підійде також для інтер'єрів приміщень.
Особливості:
Ергономічний дизайн.
Зроблено з міцного пластику.
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє.
Легке збирання.
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 590 мм |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8,1 |
| Вага в упаковці, кг | 8,4 |
| Висота столу | 590 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Довжина | 722 |
| Довжина столу | 722 |
| Макс. навантаження (кг) | 50 |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Ящик ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь - які погодні умови, Не потребує фарбування, Можливо використовувати як столик, Збирається легко |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 74*19*73 |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Тип | Ящик для зберігання |
| Ширина столу | 710 |
- Ціна: 6 468 ₴




