
Садовий павільйон Time Eco ТЕ-1040MK official
2 837 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820211101220
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий павільйон TE-1040 — практичне та популярне рішення для використання на дачі, пікніках, шашликах і кемпінгу. Дах павільйону захистить від сонця, а москітні сітки позбавлять комах. Павільйон швидко та нескладно монтується, закріплюється за допомогою розтяжок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма даху | Конічна |
| Форма підстави | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні стінки | москиткая сітка, 4 шт. |
| Вага (кг) | 6,5 |
| Діаметр труби | 24/18/18 мм |
| Матеріал покриття | поліестер 160 г із покриттям |
| Матеріал стоку | Метал |
| Москітна сітка | Да |
| Розмір у пакування (Ш*В*Г) (див) | 108*16*17 |
| З'єднувачі | Пластикові |
| Тип меблів | Садові павільйони, розмови |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фронтальна стінка | На застібці |
| Колір павільйонів | Бежевий |
- Ціна: 2 837 ₴










