
-10%
Крісло портативний Турист NR-34, сірий з хакіMK official
2 617 ₴
2 350 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100506HAKIG
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: NeRest® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 100
Каркас: сталь
Cидень: оксфорд 600D + ПУ
Наповнювач із піноматеріалу: є
Колір: сірий із хакі
Відділення для банки: є
Чохол: є
Каркас: Ø 16 мм, сталь із полімерним напиленням
Ширина крісла: 83 см.
Глибина крісла: 45 см.
Висота крісла з урахуванням спинки: 96 см.
Розмір сидіння (ширина*глибина): 58*45 см.
Розміри спинки (довжина*ширина): 58*58 см.
Розмір у складеному вигляді (Д*Ш*В): 30*30*98 см.
Вага: 3,75 кг.
Паковання: п/е пакет
Розмір паковання (Ш*В*Г): 30*98*30 см.
Гарантія: 6 місяців
Країна-виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренда: Україна
Дуже міцне та зручне крісло Турист NR-34.
Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 16 мм) гарантують необхідну міцність виробу. Обладнаний спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм.
Крісло дуже швидко складається й розкладається. Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.75 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 830 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас (мм) | 16 |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Розмір в складеному вигляді, см | 30*30*98 |
| Розмір сидінь (ширина*блакина), мм. | 580*450 |
| Розмір пакування (Ш*В*Г) (див) | 30*98*30 |
| Розміри спини (довжина*ширина), мм. | 580*580 |
| Тип туристичної меблів | Кресло |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 2 350 ₴







