
Крісло Режисер без полиці NR-32 NeRest®, синійMK official
1 661 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100537BLUE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: NeRest® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 120
Каркас: сталь
Cидень: оксфорд 600D + ПУ
Колір: синій
Бічна кишеня: є
Каркас: Ø 20 мм, сталь із полімерним напиленням
Ширина крісла: 47 см.
Глибина крісла: 50 см.
Висота до сидіння: 48 см.
Висота крісла з урахуванням спинки: 84 см.
Розмір сидіння (довжина*ширина): 45*37 см.
Розміри спинки (довжина*ширина): 47*41 см.
Розмір у складеному вигляді: 45*82*18 см.
Вага: 4 кг.
Паковання: п/е пакет
Вага в упаковці: 4,1 кг.
Розмір паковання (Ш*В*Г): 45*82*18 см.
Комплектація: кишені та боковини з тканини — з двох сторін крісла
Гарантія: 6 місяців
Країна-виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренда: Україна
Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний кишеню | Да |
| Вага в упаковці (Кг) | 4,1 |
| Каркас (мм) | Ø 25*16|Ø 20 |
| Комплектація | кишені і боковини з тканини - з двох сторін крісла |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Розмір в складеному вигляді, см | 45*82*18 |
| Розмір сидінь (ширина*блакина), мм. | 450*370 |
| Розмір пакування (Ш*В*Г) (див) | 45*82*18 |
| Розміри спини (довжина*ширина), мм. | 470*410 |
| Тип туристичної меблів | Кресло |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 1 661 ₴





