
Термос-помпа Mega МАР180В, 1.8 л, синійMK official
1 000 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 0717040617289TORQ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос-помпа Mega МАР180В, 1,8 л, синій
Бренд: Mega® (США)
Тип: термос-помпа
Категорія об'єму: 1.6-2 л
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: пластик
Колба: скло
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 24 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: синій
Гарантія: 1 рік
Об'єм: 1,8 л.
Висота: 37.5 см.
Глибина: 26.5 см.
Діаметр: 13.5 см.
Діаметр горловини: 3.9 см.
Вага: 0.93 кг.
Паковання: п/е
Вага в упаковці: 0,95 кг.
Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 26,5*37,5*26,5 см.
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: США
Термос має знімну кришку для зручності очищення.
Пробка — не герметична (використовувати у вертикальному положенні).
Обладнаний пневмонасосом поршневого типу та ручкою для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1.8 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Ручка | Є |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 930 г |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина горловини | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 39 мм |
| Диаметр основания | 135 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм мл | 1600 - 3000 мл |
| Особливості | Ударостійкий корпус "Термос має знімну кришку для зручності очищення" обладнаний пневмонасосом поршневого типу та ручкою для транспортування. |
- Ціна: 1 000 ₴



