
-10%
Крісло портативне Пікнік NR-36MK official
2 043 ₴
1 835 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100490
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: NeRest® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 120
Каркас: сталь
Cидень: оксфорд 600D + ПУ
Наповнювач із піноматеріалу: є
Колір: зелений; чорний
Відділення для банки: є
Чохол: є
Каркас: Ø 18 мм, сталь із полімерним напиленням
Ширина крісла: 87 см.
Глибина крісла: 47 см.
Висота крісла з урахуванням спинки: 92 см.
Розмір сидіння (ширина*глибина): 53*47 см.
Розміри спинки (довжина * ширина): 50 * 53 см.
Вага: 4,0 кг.
Паковання: п/е пакет
Розмір паковання (Ш*В*Г): 25*25*97 см.
Гарантія: 6 місяців
Країна-виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренда: Україна
Дуже міцне та зручне крісло Турист NR-36.
Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 18 мм) гарантують необхідну міцність виробу. Обладнаний спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм.
Крісло дуже швидко складається й розкладається.
Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас (мм) | 18 |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Розмір сидінь (ширина*блакина), мм. | 530*470 |
| Розмір пакування (Ш*В*Г) (див) | 25*25*97 |
| Розміри спини (довжина*ширина), мм. | 500*530 |
| Тип туристичної меблів | Кресло |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 1 835 ₴



