
Стул складной TE-1842MK official
1 535 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211101145
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Тип: складаний стілець
Макс. навантаження (кг): 150
Каркас: сталь
сидіння: пластик HDPE
Колір: графіт імітація ротанга
Ширина стільця: 45 см.
Глибина стільця: 50 см.
Висота стільця з урахуванням спинки: 85 см.
Товщина сидіння: 4 см.
Діаметр перерізу каркаса: 22*10 мм.
Колір каркаса: сірий
Вага: 4 кг.
Паковання: п/е
Розмір паковання (Ш*В*Г): 50*8*114 см.
Гарантія: 6 місяців
Країна-виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренда: Україна
Пластик, з якого виготовлені меблі, гарантує тривалий термін експлуатації, оскільки це міцний матеріал, стійкий до впливу зовнішніх чинників (перепади температур, прямі сонячні промені). Легко встановлюється, без зусиль миється.
Чищення та догляд: миється м'якою тканиною та мийним засобом, що не містить абразивних речовин. Регулярний догляд не потрібен.
Стіл чудово підійде для використання в саду, на веранді, для виїздів на природу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каркаса, мм | 22*10 |
| Макс. навантаження | 150 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик HPE |
| Матеріал спинки | Пластик HPE |
| Розміри у складеному вигляді | 50*8*114 см. |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 45*50 см. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Тип туристичної меблів | Складной стул |
| Товщина сидіння, см | 4 |
| Колір каркасу | Сірий |
- Ціна: 1 535 ₴




