
Ізотермічна сумка Time Eco TE-3015SX, 15 л, білий принт смужкаMK official
359 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8033116822534WPRINT
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ізотермічна сумка Time Eco TE-3015SX, 15 л, білий принт смужка
Бренд: Time Eco® (Україна)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: білий
Вага: 0,35 кг.
Живлення: акумулятор температури
Зовнішній обсяг: 15 л.
Корисний об'єм: 10 л.
Зовнішні розміри: 31*21*24 см.
Внутрішні розміри: 27*17*21 см.
Режим роботи підтримання температурного режиму: холод/тепло
Комплектація: ремінець для транспортування на плечі
Матеріал: 600D поліестер
Підкладка: алюмінієвий термопласт
Паковання: п/е пакет
Розмір паковання (Ш*В*Г): 22*32*8 см.
Вага в упаковці: 0,4 кг.
Гарантія: 14 днів
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Ізотермічна сумка TE-3015SX від Time Eco — це зручна та містка сумка-холодильник обсягом 10 літрів.
Як універсальна та зручна в носінні, ця модель дасть змогу зберегти прохолоду ваших напоїв або інших продуктів у літню спеку.
TE-3015SX допоможе Вам під час заміської прогулянки, тривалої поїздки або відпочинку на природі.
Підтримка температури з використанням акумулятора, год: 10-12.
Наявність кишень для аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Внутрішні розміри (див) | 27*17*21 |
| Гарантія (довго) | 14 |
| Кишені для аксесуарів | Да |
| Комплектація | Ремішок для транспортування на плечі |
| Харчування | Акумулятор температури |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Розмір у пакування (Ш*В*Г) (див) | 22*32*8 |
| Режим роботи підтримання температурного режиму | холод/тепло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
- Ціна: 359 ₴


