
Крісло садове пластикове Keter Akola, бежевеMK official
3 822 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245145389
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло садове пластикове Keter Akola, бежеве
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Матеріал: пластик, поліпропілен
Колір: бежевий
Розмір крісла (Д*Ш*В): 57*56*80 см.
Вага: 4,0 кг.
Макс. навантаження: 110 кг.
Комплектація: сидіння + ніжки + кріплення
Паковання: п/е пакет
Розмір паковання (Ш*В*Г): 57*80*56 см.
Вага в упаковці: 4,5 кг.
Гарантія: 6 місяців
Дуже зручний стілець Akola з чудовим дизайном. Можна використовувати в офісі, у кафе, ресторанах і просто неба. Зроблений із міцного погодостійкого пластику. Ергономічний дизайн і легке самостійне збирання. Завдяки стійкості до високої температури поліпропілену, кольори не вигоряють [УФ-захист].
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 см |
| Глибина стільця | 570 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Бежевий |
| Ширина стільця | 560 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4,5 |
| Комплектація | Кріплення — сидіння ⁇ ніжки |
| Макс. навантаження | 110 кг. |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Розмір пакування (Ш*В*Г) (див) | 57*80*56 |
| Тип туристичної меблів | Кресло |
| Упаковка | п/е пакет |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Нове |
| Вага | 4.0 |
- Ціна: 3 822 ₴


