
-15%
Термос Mega Slim, 1,0 лMK official
931 ₴
789 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 0717040234103
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Mega Slim, 1,0 л
Бренд: Mega® (США)
Тип: термос-помпа
Категорія об'єму: 0.6-1.5 л
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колба: нержавіюча сталь
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 12 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: зелений
Кількість кухлів: 1 кухоль
Гарантія: 1 рік
Висота: 31 см.
Діаметр: 9 см.
Діаметр горловини: 4,5 см.
Об'єм: 1,0 л.
Вага: 0,8 кг.
Паковання: п/е
Розмір паковання (Ш*В*Г): 9*31*9 см.
Тонкий і легкий дизайн для зручного перенесення. Ізоляція з подвійними стінками з неіржавкої сталі для максимального збереження температури.
Кришка Twist-top обладнана інноваційним кнопковим стопором, який дає змогу відкривати/закривати термос, не знімаючи кришку. Зовнішнє гумове оздоблення для зручного тримання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Ручка | Немає |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 45 мм |
| Диаметр основания | 90 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь|Неіржавіюча сталь |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
| Розмір пакування (Ш*В*Г) (див) | 9*31*9 |
| Упаковка | П/е |
- Ціна: 789 ₴


