
Парасолька пляжна з нахилом Time Eco TE-018, 1,8 м смугастаMK official
685 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100896STRIPE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька пляжна з нахилом Time Eco TE-018, 1,8 м смугаста
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: зонт
Форма: круглий
Похилий механізм: є
Матеріал парасольки: нейлон 170Т
Стійка парасольки: метал
Діаметр нижньої труби: 22 мм
Діаметр верхньої труби: 19 мм.
Діаметр парасольки: 1.8 м.
Висота: 1.9 м.
Кількість спиць: 8 шт.
Вага: 1.1 кг.
У комплекті: чохол
Гарантія: 14 днів
Паковання: п/е пакет
Вага в упаковці: 1.3 кг.
Розмір паковання (Ш*В*Г): 8*8*96 см.
Підставка під парасольку не входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, садовий, для літніх майданчиків |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Форма купола | круглий |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 1.1 кг |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 1.9 м |
| Діаметр купола парасольки | 1.8 м |
| Діаметр стійки парасольки | 22 мм |
| Регулювання парасольки | |
| Висота парасольки | Так |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Спиці | метал |
| Стійка парасольки | метал |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці (Кг) | 1,3 |
| Висота парасолі у складному вигляді | 96 м |
| Гарантія (довго) | 14 |
| Діаметр стійки | Нижня частина 22 мм> Верхня частина 19 мм |
| Кількість спиць | 8 шт. |
| Купол парасольки | Нейлон 170Т |
| Матеріал парасольки | Нейлон 170Т |
| Особливості парасольки | Розробка, Витривалість до вітру, наявність чехла, Срібне запилення з внутрішньої сторони, нахилений механізм |
| Розміри в чехлі | 8*8*96 см. |
| Методи встановлення парасольки | у підставку (у комплекті не входить), в пісок, в м'який грунт |
| Тип товару | Зонти садові, пляжні |
| Упаковка | п/е пакет |
| Колір | Смугастий |
- Ціна: 685 ₴



