
Автохолодильник Zorn E-32 12/230 VMK official
6 468 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4251702500053
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автохолодильник Zorn E-32 12/230 V
Бренд: Zorn (Німеччина)
Категорія об'єму (л): 26-35
Напруга струму: 12V/230V
Гарантія: 12 місяців
Об'єм: 30 л.
Вага: 3,95 кг.
Споживана потужність у режимі охолодження:
-АС 220 В: 65 Вт
-DC 12 В: 48 Вт
Зовнішній розмір: 39*29*50,5 см.
Внутрішній розмір: 34*24*45 см.
Режим роботи: охолодження
Комплектація: кабель 12 В, кабель 230 В
Паковання: картонна коробка
Вага в упаковці: 4,2 кг.
Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 40*51*29 см.
Автохолодильник термоелектричний, працює за принципом Пелтьє, не містить компресора й озоноруйнівних речовин. Відсік для зберігання шнура живлення та штепсельної вилки (12V) вмонтований у кришку. Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна під'єднати до будь-якого джерела живлення, який має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі) або до побутової мережі 230 V. Матеріал — ударостійкий пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU. Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка знімна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту автохолодильника, також моделі обладнані додатковим фіксатором кришки в напіввідкритому положенні.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій вимкнений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
Завдяки використанню акумуляторів — продовжується термін зберігання продуктів.
Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендується попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику. Передбачене вертикальне зберігання пляшок об'ємом 1,5 л (висота 36 см).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zorn |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 30 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 17 град. |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1 л, 1.5 л |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці (Кг) | 4,2 |
| Місткість | 1.5 л. пляшки |
| Внутрішні розміри (Д*Ш*В) | 34*24*45 см |
| Комплектація | кабель 230 В ⁇ кабель 12 В |
| Напруга струму | 12V/230V |
| Об'єм, л | 21-30 л |
| Споживана потужність у режимі охолодження | -АС 220 В: 65 Вт; -DC 12 В: 48 Вт Вт |
| Розмір у пакування (Ш*В*Г) (див) | 40*51*29 |
| Режим роботи | Охолодження |
| Сила струму | 4А |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 6 468 ₴




