
Крісло портативне Рибак Трофей NR-35MK official
2 646 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100629
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: NeRest® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 110
Каркас: сталь
Cидень: оксфорд 600D + ПУ
Наповнювач із піноматеріалу: є
Колір: зелений; чорний
Відділення для банки: є
Чохол: є
Розмір загальний (Ш*Д*В): 92*50*100 см.
Розміри сидіння (глибина*ширина): 50*60 см.
Розміри спинки (висота*ширина): 60*56 см.
Розмір у складеному вигляді (Ш*Д*В): 30*90*30 см.
Вага: 3,5 кг.
Діаметр перерізу каркаса: 16 мм.
Матеріал конструкції: метал + тканина
Паковання: п/е
Розмір паковання (Ш*В*Г): 30*30*90 см.
Вага в упаковці: 3,7 кг.
Гарантія: 6 місяців
Дуже міцне та зручне крісло Рибак Трофей NR-35.
Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 16 мм) гарантують необхідну міцність виробу. Обладнаний спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм, маленькою сумкою для дрібних речей.
Крісло дуже швидко складається й розкладається. Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 920 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці (Кг) | 3.7 |
| Каркас (мм) | 16 |
| Макс. навантаження | 110 кг. |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Розмір в складеному вигляді, см | 30*30*90 |
| Розмір сидінь (ширина*блакина), мм. | 600*500 |
| Розмір пакування (Ш*В*Г) (див) | 30*30*90 |
| Розміри спини (довжина*ширина), мм. | 600*560 |
| Тип туристичної меблів | Кресло |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 2 646 ₴



