
-10%
Стіл складаний, 1,22 м, Time Eco ТЕ-1833, коричневий MK official
3 205 ₴
2 878 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100872
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Комплектація: стіл
Каркас: сталь
Стільниця: пластик HDPE
Колір: коричневий
Розмір столу (Д х Ш х В): 122 х 60 х 74 см.
Товщина стільниці: 4,1 см.
Діаметр перерізу каркаса: 25*1,0 мм.
Вага: 9 кг.
Максимальне навантаження: 200 кг.
Паковання: картонна коробка
Розміри паковання (Ш*В*Г): 61*9,1*60 см.
Вага в упаковці: 10 кг.
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 10,0 |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25*1,0 |
| Макс. навантаження, кг | 200 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал стільниці | Пластик HPE |
| Розміри упаковки (Ш*В*Г), див. | 61*9,1*60 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип меблів | Портативні стільниці |
| Товщина стільниці, см | 4,1 |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 2 878 ₴



