
Стілець розкладний NR-16 NeRestMK official
382 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100568
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: NeRest® (Україна)
Тип: складаний стілець
Макс. навантаження (кг): 70
Каркас: тонована сталь
Cидень: оксфорд 600D + ПВХ
Колір: хакі
Ширина стільця: 29 см.
Довжина стільця: 31 см.
Висота до сидіння: 37 см.
Розміри сидіння (ширина*глибина): 25*26 см.
Розміри в складеному вигляді (Д х Ш х В): 40 х 35 х 5 см.
Діаметр перерізу каркаса: 16 мм, з полімерним напиленням, 0,8 мм.
Вага: 1.3 кг.
Паковання: п/е пакет
Розмір паковання (Ш*В*Г): 40*5*35 см.
Гарантія: 6 місяців
Стілець розкладний NR-16 NeRest швидко складається/розкладається. Ніжки стільця не в'яжуть у ґрунті. Легко поміщається в рюкзак або сумку.
Ідеальний для тих, хто не має можливості взяти із собою більш громіздкі меблі. Міцна тканина, каркас виготовлений зі сталевої труби Ø 16 мм, що гарантує міцність конструкції.
Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 310 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каркаса, мм | 16*0,8 |
| Макс. навантаження | 70 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 40*5*35 |
| Розміри в складеному вигляді (см) | 40*35*5 |
| Розміри сидіння (ширина*глибина), див. | 25*26 |
| Тип туристичної меблів | Складной стул |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 382 ₴



