
Стілець розкладний NR-25 NeRest хакіMK official
559 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100605HAKI
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: NeRest® (Україна)
Тип: складаний стілець
Макс. навантаження (кг): 80
Каркас: тонована сталь
Cидіння: оксфорд 600D + ПВХ
Колір: хакі
Ширина стільця: 40 см.
Довжина стільця: 33 см.
Висота до сидіння: 30 см.
Розміри сидіння (ширина*глибина): 28*29 см.
Розміри в складеному вигляді: 50*49*6 см.
Діаметр перерізу каркаса: 25 мм, з полімерним напиленням, 1 мм.
Вага: 1.8 кг.
Паковання: п/е пакет
Розмір паковання (Ш*В*Г): 50*5*49 см.
Гарантія: 6 місяців
Швидко складається/розкладається. Міцна тканина слугуватиме довго, каркас виготовлений зі сталевої труби, що гарантує міцність конструкції.
Ніжки стільця не в'яжуть у ґрунті. Легко поміщається в рюкзак або сумку. Ідеальний для тих, хто не має можливості взяти із собою більш громіздкі меблі.
Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 300 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 330 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каркаса, мм | 25*1 |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 50*5*49 |
| Розміри в складеному вигляді (см) | 50*49*6 |
| Розміри сидіння (ширина*глибина), див. | 28*29 |
| Тип туристичної меблів | Складной стул |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 559 ₴



