
Термобокс Pinnacle Eskimo Primero 25 л, бірюзовийMK official
1 833 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8906053363906TURQUOISE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Pinnacle Eskimo Primero 25 л, бірюзовий
Бренд: Pinnacle (Індія)
Збереження температурного режиму до: 60 год.
Колір: бірюзовий
Ізоляція: 2 см. піна-поліуретан
Об'єм: 25 л.
Вага: 2,75 кг.
Зовнішній розмір (В*Ш*Д): 39х25,5х42,5 см.
Внутрішній розмір (В*Ш*Д): 30х21х37 см.
Паковання: картонна коробка
Вага в упаковці: 2,9 кг.
Розмір паковання (Ш*В*Г): 255*390*425 мм.
Гарантія: 12 місяців
Країна реєстрації бренда: Індія
Країна-виробник товару: Індія
Потужна термоізоляція з піноматеріалів.
Підтримує температуру за допомогою акумуляторів температури Ice Akku і Soft Ice.
Кришка знімається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Країна виробник | Індія |
| Час збереження температури | 60 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 25 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 42.5 см |
| Ширина | 25.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2750 |
| Вага в упаковці, гру. | 2900 |
| Внутрішній розмір (*Ш*Д) (див) | 30х21х37 |
| Время сохранения температуры (часов) | 3 дн. |
| Ізоляція | 2 див. піна-поліуретан |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Особливості | Потужна термоізоляція з піноматеріалів <unk> Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos<unk> Ударостійкий корпус <unk> Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту контейнера. |
| Розмір пакування (Ш*В*Г) (мм) | 255*390*425 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
- Ціна: 1 833 ₴



