
-10%
Стілець розкладний NR-024 MT NeRestMK official
372 ₴
334 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100612
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: NeRest (Україна)
Тип: складаний стілець
Макс. навантаження (кг): 80
Каркас: тонована сталь
Cидіння: оксфорд 600D + ПВХ
Колір: зелений
Ширина стільця: 27 см.
Довжина стільця: 35 см.
Висота до сидіння: 40 см.
Розміри сидіння (ширина*глибина): 24*24 см.
Розміри в складеному вигляді: 48*34*4 см.
Діаметр перерізу каркаса: 20 мм, з полімерним напиленням, 1 мм.
Вага: 1.1 кг.
Паковання: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
Швидко складається/розкладається. Ніжки стільця не в'яжуть у ґрунті. Міцна тканина слугуватиме довго, каркас виготовлений зі сталевої труби, що гарантує міцність конструкції.
Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Тип туристичної меблів | Складной стул |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 334 ₴



