
Крісло портативне TE-31 SD-150MK official
3 528 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100643
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 150
Каркас: тонована сталь
сидіння: 1200D + 600D поліестер ПВХ з м'яким наповнювачем
Наповнювач із піноматеріалу: є
Колір: зелений; чорний
Відділення для банки: є
Чохол: є
Ширина крісла: 100 см.
Глибина крісла: 70 см.
Висота до сидіння: 50 см.
Висота крісла з урахуванням спинки: 95 см.
Розміри сидіння (ширина*глибина): 80*70 см.
Розмір у складеному вигляді: 70*37*30 см.
Вага: 6 кг.
Діаметр перерізу каркаса: ø16/19 мм. сталь із напиленням
Гарантія: 6 місяців
Матеріал чохла: 600 D поліестер із ременем для транспортування.
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Україна
Вага в упаковці: 6,1 кг.
Розміри паковання (Ш*В*Г): 37*70*30 см.
Дуже міцне та зручне крісло.
Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама гарантують необхідну міцність виробу.
Дуже швидко складається/розкладається.
Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 700 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 1000 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 6,1 кг |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | ø16/19 мм. сталь із напиленням |
| Макс. навантаження | 150 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | 1200D + 600D поліестер ПВХ з м'яким наповненням |
| Матеріал чохла | 600 D поліестер із ременем для транспортування |
| Наповнювач з піноматеріалу | Да |
| Відділення для банки | Ні. |
| Розмір у складеному вигляді | 70*37*30 см |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 80*70 см. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Тип туристичної меблів | Кресло |
- Ціна: 3 528 ₴



