
Портативне крісло Time Eco TE-29 SD-140MK official
1 152 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810137015
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 110
Каркас: тонована сталь
сидіння: фактурний поліестер 600D
Наповнювач із піноматеріалу: є
Колір: зелений; чорний
Відділення для банки: є
Чохол: є
Ширина крісла: 88 см.
Глибина крісла: 58 см.
Висота до сидіння: 50 см.
Висота крісла з урахуванням спинки: 102 см.
Розміри сидіння (ширина*глибина): 58*48 см.
Розмір у складеному вигляді: 98*22*20 см.
Вага: 3,3 кг.
Діаметр перерізу каркаса: 17 мм. сталь із напиленням
Гарантія: 6 місяців
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Україна
Вага в упаковці: 3,4 кг.
Матеріал чохла: 210 D поліестер із ременем для транспортування.
Дуже міцне та зручне крісло.
Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама гарантують необхідну міцність виробу.
Дуже швидко складається/розкладається.
Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 880 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 3,4 кг. |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 17 сталь із запиленням |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Фактурний поліестер 600D |
| Матеріал чохла | 210 D поліестери з ременем для транспортування. |
| Наповнювач з піноматеріалу | Да |
| Відділення для банки | Да |
| Розмір у складеному вигляді | 98*22*20 см. |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 58*48 см. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Тип туристичної меблів | Кресло |
- Ціна: 1 152 ₴



