
-20%
Аксесуар як тримач для напоїв Time Eco TE-25MK official
123 ₴
98 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100728
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: підставка
Колір: білий
Матеріал підставки: пластик
Розміри (ДхШхВ): 22х8х12 см.
Вага: 0,05 кг.
Країна реєстрації бренда: Китай
Паковання: п/е пакет
Розмір паковання (ШхВхГ): 11х17х17 см.
Вага з упаковкою: 0,1 кг.
Аксесуар для парасольки як тримач для напоїв, пластиковий, для діам. стійки 25-32 мм. Можливий для застосування з двома пляшками або склянками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Вага з упаковкою | 0,1 кг. |
| Висота | 120 мм |
| Гарантийный срок, дней | 14 |
| Довжина | 220 |
| Зорант садовий | Пластик |
| Призначення | для діам. стійки 25-32 мм |
| Розмір упаковки (ШхВхГ) | 11х17х17 див. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип товару | Підставка, тримач для напоїв |
| Упаковка | п/е пакет |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 98 ₴



