
Стіл для саду пластиковий Keter Lima 160, бежевийMK official
5 856 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245140452
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для саду пластиковий Keter Lima 160, бежевий
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Матеріал: пластик, поліпропілен
Колір: беж
Розмір столу (ДхШхВ): 157х98х74 см
Вага: 14 кг
Макс. навантаження: 75 кг
Розмір паковання (ДхШхВ): 102х80х23 см
Гарантія: 6 місяців
Проста, універсальна форма — основна перевага функціонального столу Lima 160. Завдяки їй виріб підійде до простору, оформленого в будь-якому стилі — як класичному, так і сучасному. Широка стільниця стане в пригоді під час великих сімейних банкетів або зустрічей із друзями в саду. Стіл дуже простий у монтажі та підтримці в чистоті; стійкий до впливу несприятливих атмосферних чинників.
Особливості: широка стільниця з округленими кутами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 1570 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| азмер упаковки (ДШХВ) | 102х80х23 см |
- Ціна: 5 856 ₴




