
Стілець-скриня садовий пластиковий KETER COOL STOOL, коричневий MK official
3 028 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 7290106923621
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець-скриня садовий пластиковий KETER COOL STOOL, коричневий
Бренд: Keter® (гладь)
Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує «в'язану шерсть»
Колір: коричневий
Розмір стільця (Д*Ш*В): 43,7*43,7*44,3 см
Вага: 3,5 кг
Розмір паковання (Д*Ш*В): 61*72*110 см
Гарантія: 24 місяці
COOL STOOL — це дуже функціональний зручний столик із шухлядою для зберігання. З подушкою на кришці, він ідеально підійде як сидіння. Стійкий до впливу несприятливих атмосферних чинників і УФ-випромінювання, легкий утриманні в чистоті.
Особливості: столик із місцем для зберігання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 437 мм |
| Висота | 443 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,18 |
| Довжина | 437.0 |
| Макс. навантаження | 70 кг. |
| Матеріал | Фактурне плетення пластику, що імітує « пов'язану вовну » |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Розмір | 43,7*43,7*44,3 см |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В) | 61*72*110 см |
| З відсіком для зберігання | Так |
| Тип товару | Стаул-сундук |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 3 028 ₴







