
Тент Time Eco ТЕ-1820MK official
10 584 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820211100377
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco (Україна)
Тип: складной
Розмір: 400х400х265/200 см
Висота тенту: 2,6 м
Висота дверей: 1,9 м
Каркас: 12,7 мм, 11 мм скловолокно
Бічні стінки: 4 шт (подвошурові)
Матеріал: 190T поліестер PU покриття 1000 мм водяний стовп
Двошарові бічні стінки:
внутрішній шар — сітка,
зовнішній шар — 190T поліестер.
Комплектація
кілочки — 24 шт.;
мотузка — 6 шт. для фіксації тенту.
Вага: 12,3 кг
Колір: зелений
Тент із 4 бічними стінками (двохшаровими), матеріал — 190T поліестер PU покриття 1000 мм водяний стовп, шви проклеєні, каркас діам. 12.7 мм і 11.0 мм скловолокно. Двошарові бічні стінки: внутрішній шар — сітка, зовнішній шар — 190T поліестер. На застібці-блискавці дверей, у комплекті кілочки та мотузка для кріплення тенту.
Паковання: картонна коробка
Розміри коробки: 66*21*21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Форма основи | Квадратна |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 4000 см |
| Висота | 2650 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні стінки | 4 шт (двошарові) |
| Вага (кг) | 12.3 |
| Висота 2 (мм) | 2000 |
| Висота дверей (мм) | 1900 |
| Висота тента (ммм) | 2600 |
| Довжина | 4000 |
| Каркас | 12,7 мм, 11 мм скловолокно |
| Тип | Складаний |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 10 584 ₴


