
Шезлонг пластиковий Keter Florida, білийMK official
2 109 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 3253929147005
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг пластиковий Keter Florida, білий
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Матеріал: пластик, поліпропілен
Колір: білий
Розмір шезлонга (ДхШхВ): 190х92х30 см
Вага: 8,59 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір паковання (ДхШхВ): 190х92х30 см
Гарантія: 24 місяці
Практичний шезлонг Florida — це гарантія комфортного відпочинку. Надійна та стійка конструкція, регульована спинка та широкі підлокітники — основні переваги цієї моделі. Міцний і стійкий матеріал до впливу погодних умов і УФ-променів. Легко чиститься. Дизайн шезлонга повторює дизайн комплектів пластикових меблів виробництва групи компаній KETER, тому чудово поєднується з іншими меблями.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений із міцного пластику
Неметалева рама — не піддається іржавінню й гниттю
Не потребує збирання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену колір не блякне й не тьмяніє
Особливості: можливість зміни положень спинки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.59 кг |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 92 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 30 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація підлокотників | Ні. |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 2 109 ₴




