
Термосумка Igloo "Cool 6", 5 л, червонаMK official
486 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 0342236190910
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Igloo "Cool 6", 5 л, червона
Бренд: Igloo (США)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: чорний;червоний
Об'єм: 5 л
Розмір: 23*14,6*17,1 см
Вага: 0,16 кг
Матеріал: 600D поліестер
Термоізоляційний шар: алюмінієвий термопласт
Паковання: п/е пакет
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів і напоїв (з застосуванням акумуляторів температури)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Вага | 160 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 17.1 см |
| Глибина | 14.6 см |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Термоізоляційний шар | Алюмінієвий термопласт |
| Упаковка | п/е плівка |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
- Ціна: 486 ₴

