
Термос LaPLAYA Universum, 1 л, міднийMK official
970 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4020716353326
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос LaPLAYA Universum, 1 л, мідний
Бренд: LaPLAYA (Німеччина)
Тип: вакуумний термос
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: полірована сталь
Колба: нержавіюча сталь
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 24 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: червоний
Кількість кухлів: 1 кухоль
Гарантія: 1 рік
Висота, см: 30
Глибина (см): 23.5
Діаметр (см): 8.4
Діаметр горловини (см): 5
Вага (кг): 0.53
Подвійні стінки, герметичний.
Загвинчувальна пробка обладнана спеціальною кнопкою, що дає змогу легко й акуратно виливати вміст, не викрутюючи пробку.
Одним натисканням кнопки отвір герметично закривається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LaPLAYA |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Ручка | Немає |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 530 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 50 мм |
| Диаметр основания | 85 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
| Особливості | подвійні стінки <unk> Ударостійкий корпус <unk> Ширка горловина<unk> Герметичний <unk> Кришка обладнана клапаном для відкривання/закривання отвору для пиття. |
- Ціна: 970 ₴



