
Терморюкзак Time Eco TE-3025, синийMK official
598 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820211100339BLUE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терморюкзак Time Eco TE-3025, синий
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Підтримка t с. акум. температури (год): 10
Кишені для аксесуарів: є
Колір: синій
Об'єм: 25 л
Розмір: 34*20*40 см
Матеріал: 600D поліестер
Підкладка: алюмінієвий термопласт
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження температури | 10 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 10|12 |
| Кишені для аксесуарів | Да |
| Матеріал | 600D поліестер |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
- Ціна: 598 ₴



