
Шезлонг пластиковий Keter Florida, сірийMK official
2 109 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 3253929147043
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг пластиковий Keter Florida, сірий
Пластиковий лежак Florida зручний і стильний.
Плавні форми та якісний пластик забезпечать незабутній відпочинок на лежаку.
Практичний шезлонг Florida — це гарантія комфортного відпочинку. Надійна та стійка конструкція, регульована спинка та широкі підлокітники — основні переваги цієї моделі. Міцний і стійкий матеріал до впливу погодних умов і УФ-променів. Легко чиститься. Дизайн шезлонга повторює дизайн комплектів пластикових меблів виробництва групи компаній KETER, тому чудово комбінується з іншими меблями.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Можливість зміни положень спинки
Виготовлений із міцного пластику
Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
Не потребує складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену колір не вигоряє й не тьмяніє
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: сірий;
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Розмір: 190*66*30 см
Висота піднятої спинки: 92 см
Вага: 8,59 кг
Макс. навантаження: 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.59 кг |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 92 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація підлокотників | Да |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
- Ціна: 2 109 ₴

