
Стіл для саду пластиковий Keter Lyon rattan tableMK official
7 438 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245143446
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для саду пластиковий Keter Lyon rattan table
Бренд: Keter® (гладь);
Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен); пластик, поліпропілен;
Колір: сірий;
Розмір: 116*71*40 см
Вага: 8 кг
Макс. навантаження: 30 кг
Розмір упаковки: 118*73*13 см
Гарантія: 12 місяців
Розкладний стіл Lyon є дуже функціональним рішенням, що дає змогу організувати простір залежно від потреб користувачів. Конструкція дає змогу зафіксувати стіл у 2 положеннях: низькій (coffee) або високій (dining), ідеально підійде для їжі. Характеризується простотою форми, комфортністю експлуатації та дуже легким монтажем і обслуговуванням. Стійкий до несприятливих атмосферних впливів і УФ-випромінювання
Регульована висота — 40 см і 65 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 (мм) | 650 |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| Розмір упаковки | 118*73*13 см |
- Ціна: 7 438 ₴








