
Стілець складаний TE-1810MK official
1 470 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100193
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Тип: складаний стілець
Макс. навантаження (кг): 150
Каркас: сталь
сидіння: пластик HDPE
Колір: білий
Ширина стільця: 45 см
Глибина стільця: 50 см
Висота до сидіння: 46 см
Висота стільця з урахуванням спинки: 88 см
Розміри сидіння (ширина*глибина): 39*42 см
Розмір у складеному вигляді: 114*27*47 см
Товщина сидіння: 5,5 см
Діаметр перерізу каркаса: 25*10 мм
Колір каркаса: сірий
Вага: 4,8 кг
Паковання: 4 шт. в коробці
Розмір упаковки: 114*27*47 см
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каркаса, мм | 25*10 |
| Макс. навантаження | 150 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик HPE |
| Матеріал спинки | Пластик HPE |
| Розміри у складеному вигляді | 114*27*47 см |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 39*42 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Тип туристичної меблів | Складной стул |
| Товщина сидіння, см | 5,5 |
| Колір каркасу | Сірий |
- Ціна: 1 470 ₴





