
Набір меблів для пікніка TE-1812, стіл і дві лавкиMK official
4 106 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820211100391
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник: Китай
Комплектація: стіл і 2 стільці
Каркас: сталь
Стільниця: пластик HDPE
Сидіння: пластик HDPE
Колір: білий
Стіл — 1 шт.
Довжина столу: 105 см
Ширина столу: 65 см
Висота столу: 72 см
Діаметр перерізу каркаса: 25*22 мм
Товщина стільниці: 8,5 см
Максимальне навантаження столу: 200 кг
Лавки — 2 шт.
Довжина лави: 84,5 см
Ширина лави: 20 см
Висота до сидіння: 39 см
Діаметр перерізу каркаса: 25*10 мм
Товщина сидіння: 4 см
Колір каркаса: сірий
Максимальне навантаження на лаву: 150 кг
Вага: 19 кг
Паковання: 1 комплект у коробці
Розмір упаковки: 106*66*9 см
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Допустиме навантаження на лаву | 200 кг |
| Кількість лавок | 2 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 720 мм |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Габаритні розміри лави | |
| Довжина лави | 845 мм |
| Ширина лави | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту (кг) | 19 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр каркаса, мм | 25*22 |
| Максимальне навантаження на стіл | 200 |
| Макс. навантаження | 200 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик HPE |
| Матеріал стільниці | Пластик HPE |
| Розмір, см | 84,5*20*39 |
| Розміри у складеному вигляді | 05*65*9 см |
| Склад комплекту | Стіл + 2 лавки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип меблів | Набори меблів портативні |
| Товщина сидіння, см | 4 |
| Товщина стільниці, см | 8,5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір каркасу | Сірий |
- Ціна: 4 106 ₴



