
Термосумка Time Eco TE-334S, 34 л, зеленаMK official
685 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 6215028111582GREEN
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Time Eco TE-334S, 34 л, зелена
Бренд: Time Eco® (Україна)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: зелений
Об'єм: 35 л
Розмір: 35*26*39 см
Матеріал: поліестер
Термоізоляційний шар: PEVA
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 34 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Фільтр обсягу термосумки | 30-49 л. |
- Ціна: 685 ₴




