
-15%
Термочашка Thermos BrillMug-350, 0,30 лMK official
647 ₴
548 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 5010576673169YELLOW
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термочашка Thermos BrillMug-350, 0,30 л
Бренд: Thermos® (США)
Тип: термокружка
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колба: нержавіюча сталь
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 4 год
Довжина. сохр. тепла: 2 год
Колір: салатовий
Гарантія: 1 рік
Висота, см: 21,5
Глибина (см): 15
Діаметр (см): 7
Діаметр горловини (см): 7
Вага (кг): 0.24
Покращена термоізоляція завдяки подвійним стінкам. Кришка герметична, обладнана клапаном для відкривання або закривання отвору для пиття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Час збереження тепла | 2 годин |
| Час збереження холоду | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 300 мл |
| Ручка | Немає |
| Ширина з урахуванням ручки | 155 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 70 мм |
| Диаметр основания | 70 мм |
| Кришка | є |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об'єм мл | 150 - 490 мл |
| Особливості | подвійні стінки — герметична <unk> відкрита клапаном для відкривання або закривання отвори для пиття.<unk> Ударостійкий корпус |
- Ціна: 548 ₴


