
Крісло-шезлонг "Ясен" зелений Time EcoMK official
815 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820195551066
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Каркас: тонована сталь
Матеріал: повітропроникна сітка
Колір: зелений
Діаметр перерізу каркаса: сталева труба Ø20 мм, товщ. стінки 1 мм, з полімерним покриттям; підлокітники: дерево сорту «ясінь»
Матеріали: сітка ПВХ текстильний, колір зелений, поролон
Габарити в розкладеному вигляді, мм (ВхШхД): 955х600х770/905/1020/1120
Розмір сидіння, мм: 455х430
Висота до сидіння, мм: 360
Габарити в складеному вигляді, мм: 890х600х100
Вага: 5,5 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити в складеному вигляді, мм | 890x600x100 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 20 |
| Довжина | 77.0 |
| Довжина сидіння, мм | 455 |
| Каркас | Стальна труба з полімерним покриттям |
| Макс. навантаження | 90 кг. |
| Матеріал | сітка ПВХ підвищена міцність "текстилен", поролон |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матрас | Немає |
| Величина колісників | Ні. |
| Наповнювач з піноматеріалу | Є в підголівнику |
| Регульована спинка | Так |
| Знімний козирок від сонця | Немає |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Упаковка | п/е плівка |
| Колір крісла | Зелений |
| Ширина | 60 мм |
| ширина сидіння, мм | 430 |
- Ціна: 815 ₴


