
Сумка-холодильник Ezetil ESC22 H 12VMK official
1 534 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4020716087160
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-холодильник Ezetil ESC22 H 12V
Бренд: Ezetil® (Німеччина)
Категорія об'єму (л): 21-35
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: сірий; синій
Об'єм: 22,3 л
Вага: 1,2 кг
Напруга струму: 12V
Розміри в розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 30*34*35 см
Зовнішній матеріал: міцний матеріал мікс нейлону та поліестеру
Паковання: п/е плівка
Гарантія: 12 місяців
Вміщує 24 банки по 0.33 л, 9 пляшок по 1 л.
Матеріал сумки міцний і практичний в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Вага | 1.2 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Режими роботи | Охолодження |
| Вбудований вентилятор | True |
| Розміри | |
| Висота | 350 см |
| Глибина | 300 см |
| Ширина | 340 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 0.33 р. банки 24 шт.$1 р. пляшки 9 шт. |
| Дельта температури | -10 C |
| Кишені для аксесуарів | Да |
| Матеріал сумки | Міцний матеріал мікс нейлона і поліестера |
| Напруга струму | 12V |
| Загальний об'єм | 22 |
| Охолодження нижче температури довкілля | 10 |
| Споживана потужність | 48.0 |
| Переваги | Матеріал надійної і практичної для експлуатації сумки. |
| Розміри розкладеного зображення (Д/Ш/В) | 30*34*35 см |
| Режим роботи | Охолодження |
| Сила струму | 4А |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | п/е пакет |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 12 |
| Колір корпусу | Синій |
| Довжина мережевого шнура | 2.0 |
| Відсік для шнура | True |
| Використання акумуляторів холоду | True |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1 л |
- Ціна: 1 534 ₴


