
Стілець садовий пластиковий Keter Aruba, сірийMK official
2 940 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245128979
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець садовий пластиковий Keter Aruba, сірий
Складаний пластиковий стілець із підлокітниками Aruba — чудовий стілець для дачі з гладкого пластику виробництва групи компаній KETER.
Зручна спинка, підлокітники, стильний дизайн.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Складається
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Каркас: пластик, поліпропілен
Сидіння: пластик, поліпропілен
Колір: сірий
Розмір: 61*72*110 см
Вага: 5 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розміри в пакованні: 61*11,5*90 см.
Паковання: п/е плівка
Варіації кольору:
Зелений
Синій
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1100 см |
| Глибина стільця | 720 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 610 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Розміри в упаковці, див. | 61*11,5*90 |
| Регулювання нахилу | Так |
| Упаковка | п/е плівка |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Вага | 5.0 |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 940 ₴


