
Парасолька садова Time Eco TE-007-220 блакитногоMK official
1 470 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4001831143108
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька садова Time Eco TE-007-220 блакитна
Бренд: Time Eco® (Україна)
Гарантійний термін: 3 міс.
Тип: зонт
Колір: блакитний
Форма: круглий
Похилий механізм: є
Вітровий клапан: є
Матеріал спиць: метал
Матеріал парасольки: нейлон 170Т
Стійка парасольки: метал
Діаметр стійки: 32/32 мм
Розмір парасольки: 2.2 м
Розмір у складеному вигляді: 120х12х4 см.
Висота: 2.3 м
Кількість спиць: 8 шт.
Вага: 2.0 кг
Паковання: тканинний чохол
Підставка під парасольку не входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, садовий, для літніх майданчиків |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Форма купола | круглий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 2 кг |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.25 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.2 м |
| Діаметр купола парасольки | 2.2 м |
| Діаметр стійки парасольки | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стійки | 32 мм |
| Кількість спиць | 8 шт. |
| Матеріал парасольки | Поліестерёйлон |
| Особливості парасольки | Розробка, Витривалість до вітру, наявність чехла, Срібне запилення з внутрішньої сторони, нахилений механізм |
| Розмір в складеному вигляді, см | 120х12х4 |
| Методи встановлення парасольки | в м'який грунт, в пісок |
| Тип товару | Зонти садові, пляжні |
- Ціна: 1 470 ₴









