
Напівавтоматична стрічкова пила для металу Karmetal KDG 300x500 MK official
633 770 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: KDG 300x500
НАЗНАЧЕНИЕ:
Стрічки для металу слугують для високопродуктивного різання металів, використовуваних у сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей.
Стрічкувальні верстати використовують для нарізання в розмір труб, фасонного профілю та суцільного прокату.
Різальним інструментом стрічково пилкового відрізного верстата є стрічкова пилка, зварена в кільце та натягнута на шківах.
Оператор може легко затягнути розрізаний матеріал завдяки гідравлічним тискам. Подавання матеріалу та регулювання кута нахилу виконуються вручну, його корпус гідравлічно підіймається на задану висоту після різання.
РЕЖУВАЛЬНА СПОСОБНІСТЬ:
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на невеликих штучних і дрібносерійних виробництвах, призначені для розпилювання інструментальних і неіржавких сталей, кольорових і легких металів: як для профілів, так і для суцільних заготівок.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМА ОБРАБОТКИ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ГІДРАВЛИЧНІ ТИСКИ
ГІДРОМЕХАНІЧНЕ НАПРЯЖЕННЯ ЛІНТИ
ІНВЕРТОР
РОЛИКОВИЙ СТОЛ
РОЛЬГАНГ
ОСОБЛИВОСТІ:
- Потужний 2-швидкісний двигун;
- Промислове виконання верстата, надійна жорстка конструкція забезпечує високу якість різання;
- Твердосплавні напрямні роликові опори пиляльного полотна, що забезпечує жорсткість і довговічність пиляльного вузла;
- Обертання рами до 60°;
- Автовимкнення у разі розриву пиляльного полотна;
- Манометр на зусилля натягнення полотна;
- Станція СОЖ;
- Швидкозатискні регульовані лещата з додатковим упором;
- Швидкість опускання пили регулюється гідравлічним циліндром.
Комплектація
- біметалеве полотно;
- стійка;
- автовимкнення;
- упор для заготівки;
- манометр на зусилля натягнення полотна;
- система СОЖ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karmetal |
| Додатковий сервіс | Установка, Навчання, Сервісне обслуговування |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| ЧПУ | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 840 |
| Габаритні розміри | 1300 х 2000 х 1300 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Гідравлічний мотор | 0,37 кВт, ~ 1400 об хв |
| Двигун охолоджувальної рідини | 0,12 кВт, ~ 2800 об хв |
| Діапазон нахилу | 0°-60° |
| Потужність двигуна, кВт: | 2,2 кВт, ~ 1400 об хв |
| Споживана потужність | 2.2 |
| Робоча висота | 740 мм |
| Розміри пиляльної стрічки, мм | 3850 х 27 х 0,9 мм |
| Швидкість руху пиляльної стрічки, м/хв: | 100 м хв, 25 м хв |
| Швидкість різання пиляльної стрічки | 25-100 м хв |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Кут пиляння, град. | 60 |
- Ціна: 633 770 ₴










