
Прес гідравлічний Holzmann WP 20PLUS MK official
48 500 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: WP20PLUS
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
підходить для пресування, вирівнювання та згинання;
має манометр для зображення сили тиску;
міцний одноступеневий гідроциліндр;
автоматичне втягування поршня;
регульований за висотою опорний столик;
ідеальний помічник у майстерні для ремонтних і монтажних робіт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 кг |
| Висота паковання | 260 мм |
| Габарити | 760x1663 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тиск | 20 т |
| Довжина паковання | 1610 мм |
| Робоча зона | 58 – 1018 мм |
| Відстань між стійками | 600 мм |
| Хід поршня | 145 мм |
| Ширина паковання | 270 мм |
- Ціна: 48 500 ₴

